Україна зуміє провести успішний контрнаступ на півдні і звільнити від російських окупантів Херсон.

Таку думку озвучив дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв’ю Радіо НВ.

Інформацію про те, що окупанти почали обкопуватися на запорізькому напрямку і готуватися до наступу ЗСУ, він назвав несподіваною. За словами експерта, раніше очікувалося, що саме там буде частина великого наступу РФ з метою взяти в “котел” українське угруповання.

“Це означає, що у російської армії недостатньо сил, щоб проводити наступ ще й на цих напрямках”, – констатував він.

Говорячи про майбутній контрнаступ ЗСУ на півдні, аналітик підкреслив, що легше його буде здійснити на херсонському напрямку.

“Там теж фронт стагнований. Але Херсон [знаходиться ] по той бік Дніпра, поставки в Херсон українцям буде набагато легше порушити і звільнити місто, тому що у росіян немає мотивації захищати саме Херсон. І їм дійсно було б навіть легше будувати свою оборону саме по Дніпру. Херсон українцям буде простіше повернути під контроль і звільнити місто”, – переконаний Михайлов.

Нагадаємо, Радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що Збройні Сили України готуються військовим шляхом звільнити Херсон та Мелітополь, водночас штурм міст не застосовуватиметься. Про це він сказав в ефірі каналу “Фейгін live”.

Марк Фейгін зазначив, що він отримує багато звернень від мешканців окупованих населених пунктів, зокрема він назвав Мелітополь та Херсон. Українці турбуються “щоб їх там не покинули”, також вони “не знають, як поводитися”.

“Шановні наші громадяни, які знаходяться на окупованих територіях, ми вас не покинемо, ми вас звільнимо збройним шляхом, деокупуємо”, – сказав Арестович.

Причому він зазначив, що це станеться без штурму міст.

“З вашої голови не впаде жодної волосини, крім випадковостей війни, звичайно, які можуть бути. Ми знаємо, як вибити звідти російські війська, не штурмуючи безпосередньо Херсон, Мелітополь тощо. І ми до цього готуємося”, – сказав Арестович.

Advertisment

От admin999