Розповіла мені про цей випадок моя давня знайома. Давно я її розпитувала — ну що трапилося на похоронах, що трапилося, всі відмахувалася — мені навіть страшно, каже, згадувати про це. Ледве вмовила розповісти. Так що ця оповідь по гарячих слідах так би мовити. Те, що було це насправді, не сумніваюся, так як знаю жінку давно і не схильна вона до письменництва.

Це сталося в день похорону … Ну, вийшла заміж у моєї однієї знайомої свекруха в 58 років, вдруге. Жили непогано, у діда була солідна пенсія, допомагала дідові його дочка. Доньку знаю, дуже погана вона, працювала в приватній клініці діагностом. Тоді, в середині 90-х тільки в моду увійшли такі діагностичні центри з комп’ютером, мідну трубку в руці тримаєш і типу комп’ютер діагностує організм.

Маму я водила до неї «по знайомству», гроші заплатили великі, а толку — більше шкоди. Навіть з кабінету цей «діагност» вийшла і сказала — немає у вашої мами раку. Ми і заспокоїлися. А даремно, через пів року оперували. Не врятували! Але це до слова, щоб розповісти про саму людину, цю жінку, Вікторію.

Знайома моя, її Оленою звати, не заходила часто до «молодих», не дуже то вона зійшлася зі свекрухою. Але якщо потрібно, допомагала, особливо, коли дід захворів, не пам’ятаю вже, як його звали. Так ось, не врятувала Вікторія батька, онко виявили у нього, хоч потрібно сказати, що її свекруха до останньої хвилини за чоловіком доглядала.

У день похорону Лєна допомагала, чим могла, сама зголосилася. Коли тіло виносили з квартири, а це була квартира діда, Вікторія попросила Олену, що б та наглухо закрила кватирки в квартирі і сама за нею на ключ зачинила вхідні двері. Вікторія пояснила, щоб дух покійного не повернувся назад. І попросила помити підлогу. Ось я знаю щодо підлоги, так завжди роблять, але що б закрити всі наглухо вікна? Може хтось з читачів знає про це?

Таким чином, знайома опинилася замкненою одна в квартирі і без ключів. Вона пішла у ванну набрати води і раптом щось налетіло на неї і збило з ніг. Олена не зрозуміла, злякалася і вибігла в кімнату. Щось продовжувало її бити, штовхати і колотити по спині, збивало з ніг. Було боляче, вона кричала, але це щось не припиняло. Олена не могла згадати жодної молитви, все плуталося в голові.

Її тіло і думки скував моторошний жах, вона стукала по дверях, але нікого не було в сусідніх квартирах, та й закрита вона була на ключ. І крім того, тіло ще скував холод, як ніби настала зима. З собою був телефон, але ні на один номер вона не могла додзвонитися, було всюди зайнято.

І тут вона згадала про свою подругу Валентину, яка була адвентисткою сьомого дня (штундою) і набрала її. І диво, телефон відповів відразу. Олена пояснила ситуацію і Валентина почала читати молитви загальноприйняті (Отче НАШ та інші), а Олена стала їх повторювати. По третьому колу все затихло. Олена додзвонилася до чоловіка і попросила терміново приїхати з ключами в квартиру. Чоловік застав її всю побиту і в синцях.

Що було далі, я вже й не розпитувала. Але і того, що Олена розповіла, мені вистачило. І, головне, хоча я так, трохи розуміюся в цьому, сни розгадую, щось передчувати можу, але щоби таке … Може, у кого є думка на це рахунок?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Любимая дочь умерла прямо перед свадьбой. Спустя 9 дней в витрине появился новый манекен

Advertisment

От admin999