У світі існує безліч пророкувань про те, що чекає людство в майбутньому. И в светлых остатках подий, которые обрушились на багато країн, люди все больше зверят увагу на пророчих словах мудрецов. Про один из них пише портал «Вести-UA». Найчастіше увагу суспільства заслугують пророчетва людей, слова яких вже збувалися. Так, до мудрости и досвиду начала с Одессы Йони свого часа прихалися громадяни України и Росії, как часто навидывались до нього за порадою и дізнавалися майбутнє.

В мире носив имя Владимира Игнатенко, немає на этом світі вже більше восьми лет, але його слова до сих пор змущеть замислюватися про майбутні події. Крім приватних прогнозів чловік говорів про майбутні події, які отбудется в найближчі десятилетня у всьому світі. За слова старця Иони, який жив в Свято-Успенском монастыре в Одессе, людство чекает глобальна війна, яко почнется в 2030-х роках.

Чернець говорив, что весь свет загрузне в масштабе полумья війни, а конфликт возникает между двома наддержавами через разні інтереси. Чоловик назначил, что противостояние державе торкнеться благосклонно ко всем святым краям, деяния с какими-то будут зруйнованими или взагалі переставать існовати. За слова ченця, серед в рятованих от конфликта країн виявится вся одна, кака рассташовується «десь на півночи».

К тому же, про глобальное збройному конфликту в свой час говорив ще сам Нострадамус, який, як відомо, шифруй свой послав про майбутнє людства в чотиривірші, повні метафор. Сьгодні дослідники його пророкувань, які працюють над їх расшифровкою, припускают, шо близько 2024 року Європу торкнеться серъозний конфликт, який може перерости в Третью світову війну.

Advertisment

От admin999