Українка народила доньок-близнючок в «сорочці», кадри стали сенсацією! Таке трапляється 1 раз на 80 тисяч пологів.

У Рівному пройшли унікальні пологи — двоє дівчаток-близнят народилися в «сорочці». Детальніше про це розповідає Рівненський обласний перинатальний центр в Facebook.

Повідомляється, що в Рівному жінка народила двох дівчаток-близнят в анатомічному міхурі. Медики розповіли, що подібні ситуації відбуваються один раз на 80 тисяч пологів.

Пологи пройшли у вівторок, 1 грудня 2020 року. Кесарів розтин провів заступник головлікаря Рівненського перинатального центру Степан Лінчер, а допомагали йому лікар-акушер-гінеколог Маргарита Цилінська. Батьки назвали дівчаток Мирославою і Маргаритою.

«Зазвичай навколоплідний міхур рветься або проколюється в процесі народження або кесаревого розтину. У народі таких дітей називають» народженими в сорочці «. Діти народилися з вагою 3080 і 2730 грамів», — говорить Степан Лічнер.

На даний момент дівчата і їх мама почувають себе добре. Анатомічний міхур медики зберегли і передадуть батькам близнят.

Варто відзначити, що в народі кажуть, що діти, які народилися в «сорочці», будуть протягом усього життя щасливі. Вони відрізняються безстрашністю і сміливістю і часто вибирають професії, пов’язані з небезпекою і ризиком.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Так чудесно дельфины детей ещё НЕ спасали – и этому морскому герою место в Книге рекордов Гиннеса

Advertisment

От admin999