Ця незвична історія сталась з дівчиною, яка так любила свого вихованця-пітона, що навіть спала з нею в обнімку.

Є багато людей, які люблять тварин, заводять собі різних тваринок, пестять їх і плекають. Однак є й такі, хто вважає за краще щось екзотичне, дивовижне, незвичне. До категорії таких людей можна віднести і нашу героїню, Світлану.

Дівчин, просто обожнювала свою незвичну домашню тварину, яким був пітон (змія, середня довжина якої 3-6 метрів). Вона всюди брала його з собою, поїла, годувала — стандартні дії люблячого господаря. Але крім усього іншого, вона ще спала зі своїм пітоном в одному ліжку.

Одного разу вона помітила, що її улюбленець почав худнути, а незабаром і зовсім відмовився від їжі. Жінка відвела його до ветеринара. На щастя, лікар попався грамотний і, дізнавшись всі деталі цієї історії, зробила єдино вірний висновок.

Пітон перестав харчуватися, тому що планував з’їсти щось більше … свою господиню!

Господині не варто забувати, що її вихованець не звична домашня тварина, а хижак, у якого зовсім інші «налаштування». Тому внутрішньо закладені інстинкти взяли гору і змія вирішила поласувати своєю коханою господинею, вирішивши для такої великої здобичі звільнити більше місця.

Завдяки тому, що дівчина вчасно звернулася до ветеринара, їй вдалося врятувати собі життя. А так, навряд чи б у цій історії був такий щасливий фінал!

Advertisment

От admin999