У 2-річного Олександра Кенні з Австралії точно є ангел-хранитель. І ходить він на чотирьох лапах!

 

 

Вся сім’я цього малюка вирішила відпочити на природі. Дорослі, відвернувшись, не встигли помітити, як маленький Олександр впав у воду. Коли всі почали рухатися до будинку, хлопчик вже втратив свідомість і почав тонути.

Улюблена собака Ліла тут же кидається в озеро, щоб врятувати малюка. Залишивши невдалі спроби, вона біжить додому з усіх ніг і починає голосно гавкати, кличучи батька Олександра, Девіда, до озера.

Поступово розуміючи, що відбувається щось страшне, тато мчить за собакою до озера, де вони знаходять Олександра вже майже бездиханним. Девід протягом 27 хвилин намагається безуспішно привести до життя свого сина.
На щастя, медики на вертольоті не змусили себе довго чекати, забравши хлопчика в найближчий госпіталь в Брісбені.
Олександра ввели в штучну кому. «Лікарі не вірили, що ми знову зможемо забрати сина додому. Вони підозрювали серйозні пошкодження мозку, — згадують батьки, — немає нічого гіршого, ніж дивитися на все це».

Але після 48 годин сталося диво: хлопчик знову зміг дихати самостійно! Лікарі вивели його з коми. «Це просто диво, що він так швидко поправився. На щастя, він залишився без всяких серйозних пошкоджень!» — каже мама Олександра. Своїм життям цей малюк тепер зобов’язаний чотириногому другу. Якби не Ліла, він би напевно загинув.

Кращі друзі тепер знову вдома, знову разом. Собака дуже сумувала без маленького хлопчика, але нарешті все повернулося на свої місця. «Якби не собака, у нас не було б більше сина», — переконують батьки.

Бравий чотириногий герой! Тварини мають набагато більш розвинені життєві інстинкти, які часом здатні зупинити смерть.
Поділися цією історією собачої сміливості зі своїми друзями!

От AdminH