46-річна Валека Ригель була вражена, коли вперше взяла на руки свого новонародженого сина. Велика частина його обличчя була закрита величезним мішком, що мати навіть не могла побачити очі свого малюка.

Батьки були стурбовані станом майбутньої дитини після першого ультразвукового дослідження, під час якого вони помітили величезний мішок на його обличчі.

Лікарі повідомили Валеку, що її дитина страждає від рідкісного вродженого захворювання енцефалоцеле, при якому частина мозкової речовини опиняється поза черепною коробкою внаслідок дефекту кісткової тканини. За даними Центру з контролю і профілактики захворювань США, тільки 1 з 12 200 дітей в США народжуються з цим захворюванням щороку.

Коли Валека побачила свого сина Закарі в перший раз, вона не могла ніяк перестати плакати.

 

«Ні його очей, ні вій, ні носа я не бачила, тільки великий виступ і крихітні маленькі губи», — розповіді вона в інтерв’ю «Faith Tap».

 

В цілому, за винятком проблем з диханням і харчуванням, викликаних вродженим захворюванням, маленький Закарі був абсолютно здоровий. Його направили в дитячу лікарню в Цинциннаті, де досвідчені лікарі видалили мішок на його обличчі хірургічним шляхом.

Після довгої і складної операції схвильована Валека нарешті змогла розглянути сина, хвороба якого більше не заважала йому жити повноцінним життям. Мішок видалили, і маленький хлопчик відтепер міг дихати без проблем. Коли Валека побачила неймовірну трансформацію свого сина, вона не могла стримати сльози радості.

 

«Я плакала, бо не знала, що у нього такі красиві довгі вії і великі карі очі. У нього було гарне личко».

 

Вона розповіла, що маленький Закарі спочатку не міг зрозуміти, куди поділася з його личка ця штука.

 

«Перші пару днів він продовжував плескати себе по обличчю, як би кажучи «Зачекайте секунду, я не бачу і не відчуваю її!».

 

Хіба Закарі не прекрасний хлопчик? Поділіться цією історією на Facebook, щоб вшанувати навички кваліфікованих лікарів, які допомогли Закарі!

Advertisment

От admin999