Міністр закордонних справ країни-терориста росії Сергій лавров поскаржився, що Захід продовжує підтримувати Україну у війні проти рф. За його словами, майбутня передача українській армії винищувачів F-16 нібито стане черговою ескалацією, пише “Обозреватель“.

Водночас глава МЗС рф злякався, що Захід прагне деколонізувати росію.

Про це лавров розповів в ефірі російських пропагандистських ЗМІ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

лавров, чия країна напала на Україну, бомбардує міста і вбиває мирних жителів, вважає військову підтримку Заходу “ескалацією”.

Ба більше, він видав, що країни Балтії та Польща нібито під диктовку США намагаються завдати росії стратегічної поразки.

“Це неприйнятна ескалація. Я думаю, що є все-таки на Заході розумні люди, які це розуміють. Але диктують усе Вашингтон, Лондон та їхні сателіти, що перебувають усередині Європейського Союзу.

Країни Балтії, Польща проводять безпосередньо на землі завдання, поставлене Сполученими Штатами, – послабити росію, завдати їй стратегічної поразки”, – видав лавров.

Також глава МЗС рф завів звичну для кремлівських пропагандистів платівку про “неонацистів” в Україні, яких “створив і привів до влади” Захід.

“На Заході вже йдеться про те, щоб росію деколонізувати, маючи на увазі розчленування нашої країни. Гра з вогнем. Тут жодних сумнівів бути не може.

Сподіваюся, що розумні люди відходитимуть від безоглядної підтримки неонацистського режиму, який сам Захід і створив”, – заявив глава МЗС рф.

Advertisment

От admin999