Заколот ватажка приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина показав, що сьогодні влада у Росії “валяється на підлозі”, а взяти її може будь-хто. Таку думку висловив офіцер батальйону “Свобода” Нацгвардії Андрій Іллєнко.

“Заколот Пригожина показав, що сьогодні влада у Росії значною мірою валяється на підлозі та будь-яка добре організована група озброєних людей може цю владу у свої руки взяти. Ця ситуація показала це дуже яскраво. Це колапс, втрата легітимності і керованості процесів”, – заявив він в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Іллєнко зазначив, що події, які зараз відбуваються в Росії – це просто смішно. Він переконаний, що на цьому історія з заколотом не завершиться.

“Путін розповідає про героїв-льотчиків і виходить, що ті, хто їх збив просто так підуть, їх ніхто не збирається переслідувати. Це прекрасно, що їх збили – я хочу, щоб їх збивали набагато більше, щоб були масштабні бої – вагнерівці та регулярна армія РФ знищували себе якомога довше.

Путін називає цих льотчиків героями і відпускає тих, хто їх збив. Ви можете уявити собі щось подібне в якійсь адекватній реальності – там де існує держава, закон.

Це все перетворюється в абсолютний цирк. Мені здається, що скоро прям буде якась друга акція. Я впевнений, що на цьому не те що не завершиться, а буде скоро друга серія, яка буде набагато масштабнішою та жорсткішою”, – резюмував офіцер.

Advertisment

От admin999